| alicia2000 a întrebat:

de ceva timp ma chinuie gandul sa imi iau un relax tone, dar nu de la teleshoping, pentru ca am gasit pe net mult mai ieftin, mai precis pe okazii.nu stiu de ce e asa mare diferenta de pret deoarece e acelasi produs. voi ce parere aveti, sa-l achizitionez sau nu? e doar 32 lei.multumesc.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| darrio2007 a răspuns:

Daca iti foloseste ia-l.De ce intrebi pe TPU?

| BlackRose95 a răspuns:

Cel de pe net la un pret mai mic e de mai proasta calitate. Eu zic sa-l iei pe cel original. Cauta diferentele intre cele 2 si ai sa vezi.

| Nostradamuss a răspuns:

E bun.am si eu unu care a costat 45lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca am dat 50 lei pe el, mama il foloseste pentru masaj la picioare iar acea piesa pentru netezirea pielii la picioare ca sa o faca fina era foarte buna cat a rezistat. Isi cam face banii, dar cred ca il gasesti si in magazin la produse din astea electrice. Eu de acolo l-am luat.

| Valentin42352342 a răspuns:

Pai eu zic ca ala de la telesoping sunt mai bune cealalte sunt chinezarii care is de unica folosinta