| popescucarmen43 a întrebat:

de ceva vreme am o problema..tot imi cade parul..am fost la dermatolof mi-o prescris un sampon de 50 de lei...si tot imi cade parul.uneori ma mananca scalpul. poate fi de la asta?

4 răspunsuri:
| Mazzenine a răspuns:

Ai probleme cu stresul? Cu increderea de sine? Factori psihologi sau fiziologici?

| Dilibache a răspuns:

E de la asta

| Dilibache a răspuns:

Cred ca e de la asta

| Lory209 a răspuns:

Daca samponul se numeste "Mediket" nu stiu cat e de bun, pentru caderea parului, dermatologul se ocupa cu bolile pielii, tu trebuie sa aflii de ce iti cade parul.