| HaHaHaProductionRO a întrebat:

Intrebare pentru. fete:de la ce varsta este bine sa te pensezi?

10 răspunsuri:
| JamilaGizeh a răspuns:

Eu m-am pensat prima data la 12 ani.Am fost la o specialista care mi-a dat o forma foarte frumoasa si de atunci merg cam o data la 2 luni sa ma pensez pentru ca cresc destul de repede si nu vreau sa ma bag eu sa le stric forma, smulg doar firele care chiar sunt in plus.

| fadnox a răspuns:

Pana vezi ca nu mai vezi de sprancene...

| MotanuJmekerit a răspuns:

De la 13 ani happy de la cati vrei tu

| adeliz a răspuns:

Cu cat mai tarziu cu atat mai bine. Am colege care au inceput sa se penseze de la o varsta destul de tanara si acum sprancenele lor s-au ingrosat si au crescut in toate directiile. Trebuie sa umble toata ziua cu penseta dupa ele.
P.S. Daca chiar ai sprancene foarte mari poti incerca sa le pensezi un pic sau sa le tunzi; dar sa stii ca odata ce ai inceput sa te pensezi trebuie sa o faci regulat.

| AdeElLl a răspuns (pentru adeliz):

Colegele tale cred ca s.au pensat singure si eu am facut prostia asta dar m.am dus la un salon si s.a remediat problema
In plus eu m.am pestat ultima oara in septembrie si arat la fel si nici decum sa stau toata ziua cu penseta dpa ele pff:p
Raspunsul pentru intrebare:pensazate la un salon nu tu singura si ai sa vezi ca o sa ti se lumineze ftza

| adeliz a răspuns (pentru AdeElLl):

Da, asta-i adevarat. Eu nu ma pensez oricum deoarece inca nu am probleme, adica chiar daca sunt satena, sprancenele mele sunt foarte rare, dar sunt mai lungi si chiar nu arata rau.

| paulapaulina a răspuns:

La varsta la care ti se pare tie ca sprancenele tale nu sunt frumoase (de la 13 ani in sus)

| briinfinity a răspuns:

Cand incepe sa arate cat mai urat, chiar daca ai 10 nu se intampla nimic. Si sa nu incepi prea repede daca nu e necesar! In medie fetele se penseaza de pe la 12-13 ani.

| Francykissme a răspuns:

De pe la 13-14 ani, conteaza daca este nevoie.

| AC251900 a răspuns:

Dracu stie.
Sunt barbatlaughing