| silvy23bibi a întrebat:

Bună, de unde știu dacă un fond de ten mi se potrivește? Cum îmi dau seama sau cum testez?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Cauti pentru tipul tau de ten, testezi nuanta langa mandibula (asa mi-au zis mie tipele de la NYX) si eventual daca se potriveste nuanta poti sa-ti dai pe toata fata si sa stai cu el mai multe ore sa vezi cum se comporta pe ten

4 răspunsuri:
| Catalina990099 a răspuns:

Păi in functie de ce fel de ten ai (gras, uscat etc) iti alegi fondul de ten. Cand ti-l cumperi poti folosi testere2 sa vezi care se potriveste mai bine.

| wonderwoman123 a răspuns:

Poti sa ceri mostre de la mai multe fonduri de ten, pe diferite nuante, iar acasa sa le vezi la lumina NATURALA.

| AugustPetra a răspuns:

Buna,
Daca esti din Bucuresti, te pot invita sa iti faci in primul rand un dermotest si in functie de rezultat, putem gasi fondul de ten care ti se potriveste. Da-mi un mesaj, daca esti interesata. Multumesc

| Maya298 a răspuns:

Buna
Poti sa l testezi lângă ureche.