| EuSiCuMine a întrebat:

deci am niste puncte negre pe picioare. Mie im loc sa-mi apara puncte negre pe fata imi apar pe picioare.
Vreaus a scap de ele, dar nu vreau sa cumpar alifie sau alte chestii. Am auzit ca se face ceva cu musetel dar nu prea stiu cum. Help
funditsaaaaaaaa

Răspuns Câştigător
| ella_6981 a răspuns:

Fierbe multa apa apoi pune musetel.stai cu zona cu pricina desupra aburilor(aburii deschid porii). maseaza zona cu malai sau zat de cafea si apoi spala'te cu apa rece pentru a inchide porii. daca punctele sunt mari incearca sa "le storci" ca pe cosuri dar nu apasa prea tare pentru ca te poti invineti

1 răspuns:
| tasha_3284 a răspuns:

Amesteca gel de dus cu malai sau zahar si cand iti faci dus maseaza-te cu el pe picioare.asta ca sa nu dai o gramada de bani pe scruburi sau alte chestii... mie mi-au disparut cam in 2 saptamani facand chestia asta zilnic.:*:*:*