| iloveusa a întrebat:

Cum sa fac sa ma mai ingras la picioare? Eu am 1.67, din care 92 sunt picioarele si 45 kg. Dupa cum vedeti sunt foarte slaba si inalta, am picioarele foarte lungi si foarte subtiri.Si as vrea sa imi spuneti cum sa imi fac picioarele putin mai groase, pentru ca toti rad de mine(din pacate sunt inconjurata de grasi care nnu au ce face toata ziua )

2 răspunsuri:
| michelia a răspuns:

Trebuie sa te mai ingrasi peste tot. Nu poti lua in greutate doar la picioare.
Daca nu ai pofta de mincare, vitamine + B3 si-ti creste.
Succes!

| Iuliuss a răspuns:

Simplu! Ii iei la misto pe tipii grasi. Nu inteleg de ce ti-ai schimba fizicul pentru o gasca de grasani care te iau la misto..deh. Esti ok asa cum esti acum (parerea mea) insa daca chiar insisti sa te ingrasi, incepi cu urmatoarele: te lasi de fumat (in caz de fumezi), mananci ciocolata, cipsuri, untura, margarina, salam, carnati, stai in casa toata ziua si nu te misti deloc, te apuci de baut bere, mananca de 5 ori pe zi. Cam asta ar fi reteta pentru grasime garantata.