| Fundă25 a întrebat:

Buna!

Deci, in mai-iunie am banchetul de clasa a 8a. Apoi, vine vara. Problema este ca am sanii foarte mici. Stiu, stiu, ca trebuie sa creasca, etc. Menstruatia mi-a venit de 2-3 ani, asa ca nu se pune problema de faptul ca nu sunt dezvoltata. Sunt multumita de celalalte forme ale mele, insa sanii, lasa de dorit (mult, chiar).
As vrea sa imi spuneti ce exerciti, ce alimente, ce vitamine ajuta la marirea sanilor, daca stiti.
Si ce rochii ar fi frumoase, rochii unde sa nu se puna accentul foarte rau pe sani. Inaltime 1.65, 53kg, un ten mai inchis la culoare, nici negru dar nici alb.

Multumesc anticipat! :*

Răspuns Câştigător
| Artemisia a răspuns:

Buna.
Ai rabdare, o sa creasca si sanii.Am avut o prietena care era ca tine, nu avea sani, iar pe la 16-17 au inceput sa ii creasca.Tu esti mai diferita,o sa creasca si la tine.
Nu inteleg de ce toate fetele se crizeaza ca nu au sani?
Asta este nu ai, o sa iti creasca.
Nu exista exercitii pe care sa le faci, sa iti creasca.Eu nu am auzit asa ceva.

Acum rochia...Ai putea sa iti iei o rochie fara decolteu sau ai putea sa pui ceva la gat pentru a atrage atentia.
Ai putea incerca un sutien Push Up pentru a marii sanii.

6 răspunsuri:
| Aniiia a răspuns:

Buna! Draguta mea, pentru. sani nu exista exercitii pentru. crestere. Ar fi mai indicat ceva creme si altele cat despre banchet...simtete in pielea ta. Colegii tai te vor place asa cum esti nu cum sunt sanii tai. Si mama are sanii foarte mici si este educatoare si stii ca ele au sani ditamai,dar ea are foarte multe inscrieri pentru. gradinita. Acei parinti nusi inscriu copiii pentru. sanii mamei mele, ci pentru. ca e o esducatoare buna! Sper ca te-am ajutat, te pup!

| Traian a răspuns:

Mananca ceapa big grin

| ela_9708 a răspuns:

Buna...mah krd ca ar trebui sa te duci la farmacie si sa intrebi, dar daca vr sa ai sannii mai mari foloseste un sutien ca burete, o rochie mov, sau neagra gogosar:*

| Deeaa_8846 a răspuns:

Pai aceasta rochie este superba si nu se abserva ft mult sanii nu crezi/? http://www.starshiners.ro/......black.html

si cred ca se potriveste tenului tau ciocolatiu...si dantele este la moda. Succes in gasirea rochiei perfecte. app si in legatura cu sanii nu iti fa griji o sa iti creasca iar pastilele sau altceva nu cred ca o sa mearga. pup fundita?

| alliwtsa a răspuns:

Imi pare rau dar crestierea sanilor este cam dificila prin exercitii, incearca creme si pastile...desi rezultatele lor sunt vizibile ele iti pot dauna in restul organismului.Dar ce conteaza sanii...simte-te bine in pielea ta! Ceilalti te vor placea pentru ce esti nu pentru sanii tai!