| Annaa24 a întrebat:

Deci vreau sa imi fac box braids-codite afro..si parul meu e cam distrus de la placa, vreau sa il tund mai scurt si sa imi fac aceste codite lungi cu par sintetic, in speranta ca se va putea regenera si nu voi mai baga placa in el... intrebarile mele sunt. Daca am parul rar, nu vor arata aiurea? Si cum ar trebui sa le fac ca sa nu fie chiar lipite de cap? ..Adica am vazut la unele ca is asa mai cu volum iar la unele pareau asa lipite de cap si fara volum. Eu le-as vrea mai subtiri dar nu stiu cum vor arata...pls daca ma poate sfatui cineva. Vreau sa stiu tot ce trebuie inainte sa le fac.

3 răspunsuri:
| Ivanescucristina a răspuns:

Bună, normal ele trebuiesc făcute mici, nu foarte mare că s-ar vede urât mai ales ca ai parul mai rar
Ca sa nu aiba volum ar trebui sa ti le facă cineva

https://youtu.be/vdSFa9973r0

| Annaa24 explică (pentru Ivanescucristina):

Pai eu vreau sa aiba volum...

| richasian a răspuns:

și eu am avut, mai mici și arătau ok, bine, m-am dus la un salon să mi le facă, pentru că eu nu aveam cum că nu cred că ieșea bine.Eu zic să îți faci, adică dacă ți le face cineva vor arăta bine, și mărimea parului oricum nu contează pentru că se poate face și din cel mai scurt par (nici chiar).Eu zic că dacă vrei, să îți faci, doar că la început te dor foarte tare, până te obișnuiești.