| FataInBoxeriSiTricouAlb27 a întrebat:

Buna dragilor. De unde as putea face rost de petrol? Se găsește de cumpărat online? M-ar interesa sa-mi fac niste măști de par. Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| MGEORGESCU a răspuns:

Buna! Sunt masti de par care se fac cu petrol, dar din ce stiu eu nu cu el in forma proprie, ci in combinatie cu alte substante naturale sau chimice. Il poti gasi in compoztia unor masti/tratamente pentru par gata preparat. Acum nu stiu exact ce stii tu sau de unde te-ai informat, dar asta e forma sub care se foloseste ca tratament pentru par. Succes!

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Petrol se gaseste foarte greu, fiindca se vinde doar la cateva benzinarii si doar daca duci canistra metalica.
O alternativa ar fi sa intrebi la tara, unii mai au ceva rezerve pentru lampi, pentru caz de pauza de curent.

| FataInBoxeriSiTricouAlb27 explică (pentru Bula):

Ceva concret m-ar interesa te rog. Mulțumesc. Nu ai idee de unde as putea face rost?

| Bula a răspuns (pentru FataInBoxeriSiTricouAlb27):

Eu am primit mai demult un litru de la cineva de la tara, avea rezerva acasa.

| SilentRain a răspuns:

Cu petrol? Nu am mai auzit pana acum
Nu cred ca e bine sa pui petrol pe scalp

| Mirelanca538291 a răspuns:

Gasesti in farmacii Masti de par care contin petrol, eu am avut una de la Gerovital