| deeiutza_1841 a întrebat:

Fetelor ...as vrea sa-mi cumpar o rochie pentru nunta lu varumio(care este in setembrie) si nu stiu ce culoare mi s-ar potrivi
am ochii verzi, si parul saten
pls ajutati-ma
chiar nu am idee
dau fundita:*

7 răspunsuri:
| pretzel a răspuns:

Poti sa iti iei una neagra sau tucoaz( cel mai bine turcoaz) dar am vazut eu la un magazin o rochie cu negru si turcoaz ceva jumatate jumatate. ti ar sta foarte bine.

| Emena a răspuns:

Uite aici : http://www.starshiners.ro/produse/1139/rochii.html iti poti comanda, si iti vin in maxim 2 zile, cred ca ti-ar sta bine cu toate culorile, deoarece ai ochii verzi, si esti satena. dar cel mai bine e sa fie neagra

| bianca a răspuns:

Verde sau mov ar fi ok

| WatswovskyvonAle a răspuns:

Eu cred ca o rochita turcoaz ti s-ar potrivi de minune...modelul ales de tine bineinteles.sau o rochie roz deschis.(foarte deschis)nu conteaza foarte mult acum sa se potriveasca cu ochii tai. dar eu zic sa optezi pentru aceste culori.

| Sweet00gum a răspuns:

Si eu am tot ochii verzi si parul saten si imi sta cel mai bine in verde happy

| oriflame_9415 a răspuns:

Verde smarald

| Mihaela_7411 a răspuns:

O rochie neagra. Merge intodeauna la oriceine si daca e eleganta si frumoasa e perfect. Poate avea si o fundita sau ceva alta culoare si ai putea sa-ti iei pantofi culoarea aia