| Kim002 a întrebat:

Buna happy eu am parul brunet ( natural ) si as dori sa il am un ciocolatiu mai deschis, s-ar vede de la prima vopsire? a incercat cineva?

Răspuns Câştigător
| Lizzu a răspuns:

Buna happy Si eu il am brunet natural si am incercat sa-l fac un pic mai ciocolatiu ..caramel, mai deschis dar degeaba..nu s-a observat decat in lumina soarelui un pic si atat..mai bine mergi la salon si acolo sigur iti iese super happy Te pup, succes

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Din prima nu iti iasa, poate cele de la salon vor reusi sa ti l faca cum vrei