| dily a întrebat:

Sunt vopsita brunet, si as dori sa imi schimb culoarea parului. Mai exact, satena si la varfuri blonda. Imi poate spune cineva care sunt preturile pentru decolorare si vopsire pentru a avea parul asa cum imi doresc? Multumesc!

3 răspunsuri:
| alessia a răspuns:

Pai, depinde de fiecare salon in parte. Eu cred ca mai mult de 100 de lei nu iti ia.

| grab a răspuns:

Poa sa fie 50 la un ceva de cartier fara clienti sau pana la 200 la super salon cu toate fitele incluse si eventual ceva bonus la revenire la ei gen voucher.

| Marina_Daniliuc_1984 a răspuns:

Eu mi-am decolorat parul cu o solutie ruseasca COLOR OFF, este foarte buna, dar nu decoloreaza parul natural, numai cel vopsit, dar nu arde absolut deloc parul, aici gasiti mai multe informatii: https://www.facebook.com/ColorOffDeLaEstelProfessional
sau la nr de telefon : 0754921669