| AnonimmANNONIMM a întrebat:

Buna!:*
Eu am parul foarte cret si mi.l intind cu placa si e ars.Acum mi.l intind numai o data pe sapt.Imi recomanda.ti un tratament sau un sampon pentru cresterea parului mai rapida?

Dau Funda!:*

5 răspunsuri:
| PouBlueGirl12 a răspuns:

Sunt in aceiasi postura pusa si eu! Eu folosesc acum samponul Elsev Total repare 5 dela Loreal Paris (acela negru cu capacul roz) acela la care se tot face reclama si te-asi sfatuii sa te bucuri de parul tau pentru o vreme!

| Josseffina a răspuns:

Sunt de acord cu toate raspunsurile.dar cred ca tot mai bune sunt tincturile taranesti. Chiar fac minuni. Eventual foloseste fiole de vitamina B si da-te la radacini o data la 2-3 zile daca nu vrei sa renunti la cosmeticele din comert.

| Rosie017 a răspuns:

Nu te sfatuiesc sa te mai indrepti cu placa, este foarte periculos pentru fibra capilara. Sampoane minune de crestere a parului nu prea mai exista, insa cele existente fac bine pe o parte, dar rau pe alta parta. Ele nu iti hranesc parul si, practic, ramai cu acelasi par uscat si ars. E bine sa folosesti in schimb un sampon cu balsam de reparare, Elseve-ul este bun, il folosesc si eu.
Bucura-te cat mai mult de parul tau si incearca diverse impletituri, sunt mii de modele pe net, poate reusesti si iti iese si bine.happy
Bafta!

| AnonimmANNONIMM explică (pentru Rosie017):

Mltumesc voi incerca:*

| andreeaadi96 a răspuns:

Spray-uri protectoare pentru parwinking poti incerca de la avon si eu sunt creata si imi indrept parul si aceste spray-uri sunt foarte bunewinking