| Aditzaaaa a întrebat:

Exista Converse All Star in Romania, Bucuresti? M aplimbam pe langa cismigiu si in Cismgiu si multa lumea au adidasi, tenisii si bascheti de la Converse. Exista vreun magazin. Daca da, spune-ti-mi unde happy. Mi-a spus o prietena ca cica este 1 pe Mosilor sau ceva de genul.

6 răspunsuri:
| ChocolateAddict a răspuns:

Este in plaza(mall). Sunt famous brands gallery si acolo gasesti si converse. Sper ca te-am ajutat.

| Escape a răspuns:

In Unirea e magazin doar pentru conversi du-te acolo, sau la Humanic (Sun Plaza), dar du-te in unirea la etajul 2 happy e mai pe colt, are toate modele si toate culorile la preturi intre 150-200 happy 150 aia scurti, 200 aia lungi big hug succes, funda?

| xgeanina a răspuns (pentru Escape):

200 ( 20 lei ) sau 2 milioane?

| Escape a răspuns (pentru xgeanina):

200 lei happy => 2 milioane big grin

| NirvanaMihaela a răspuns:

Hei,nicole ma poti contacta pe id-ul nirvanamm, te rog ca sa te intreb ceva legat de comandarea conversilor happy

| nicole22 a răspuns:

Poti sa iti comanzi pe net,sigur sunt preturile mai mici pentru ca nu includ nici TVA si nici adaos comercial pentru ca nu au de platit chirie, salarii, etc. Eu mi-am luat de pe http://vindemhaine.ro/....../index.php