| person a întrebat:

Buna fetele..gelul anticelulitic de la avon sollutions tri-roller.v-a dat ceva rezultate? astept raspuns funda

3 răspunsuri:
| DariaAlina a răspuns:

Nu și nici cel de la Nivea...Dar slavă Domnului, am reușit într-un final să scap de ea! happy

| Crisstttina a răspuns (pentru DariaAlina):

Imi poti zice si mie cum ai reusit? te rog happy

| DariaAlina a răspuns (pentru Crisstttina):

M-am apucat de sport. Nu mi-a plăcut la început, și nu-s genul care să se țină de așa ceva. M-am ambiționat și acum mă duc de 2-3 ori pe săptămână, depinde cum îmi permite timpul. Am luat și Colagen capsule, Colagen de tip II, sunt destul de scumpe, dar am văzut schimbări din toate punctele de vedere. Păr, ten ( ridurile fine, cele de vărsta 20 mi-au dispărut ), unghii, nu mai am crampe musculare și a ajutat la eliminarea celulitei.