| Koalamrr a întrebat:

Fetelor cum va place sa fie un baiat?
legat de toate va rog
inaltime greutate culoarea ochilor parului etc
Putin timid sau f indraznet
etc

15 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Sa fiu sincer, am auzit ca unele fete/femei prefera barbati bine facuti, nu slabanogi.Insa nu stiu ce sa cred, acum depinde, unele femei doresc 'brute' de barbati, genu 'badboy' aranjat la 4 ace fara cusur, parul dat pe spate, o privire de 'killer' altele doresc genu timid, care sa treaca neobservat. Unele doresc sa fie admirate langa barbatu lor.Personal pe mine ma atrag femeile masive happy Nu cele de 1, 50 cu 50 de kg.Caut ceva genu lat in umeri, o tipa la 1, 80 cu vreo 85 de kg laughing cam rar asa ceva.

| corbulalbrosu a răspuns:

Inteligent.

| anonim_4396 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Si asta e inteligent, ce zici sari pe el?
https://www.google.it/......ps?/search

| corbulalbrosu a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca tu asimilezi cuvantul INTELIGENT cu un defect fizic chiar ca nu avem ce discuta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Mai nu te mai preface Einstei sa gandesti cu 10 chestii inainte. eu te-am intrebat daca ala e inteligent, sari pe el? nu am zis ca unu inteligent e urat, numai tu cred ca puteai percepe chestia asta. m-a enervat ipocrizia multora ca tine care zic ca numai "interiorul" conteaza. tu ai inteles altceva se pare

| corbulalbrosu a răspuns (pentru anonim_4396):

Interiorul de obicei EVOLUEAZA, in schimb infatisarea fizica "exteriorul" intotdeauna INVOLUEAZA. Alegerea depinde de noi, de fiecare in parte fiind in functie chiar de INTELIGENTA in anumite cazuri. Este umila mea parere n-are legatura cu Einstein.

| anonim_4396 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Ok.
tot nu mi-ai raspuns la intrebare

| corbulalbrosu a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca tot n-ai inteles raspunsul am sa-l repet, o persoana inteligenta va alege intotdeauna "frumusetea interioara" care ramane eterna in detrimentul unei "frumuseti exterioare" care este efemera.

| anonim_4396 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Am inteles. ramai la stadiul de ipocrit, si te mai prefaci inteligent. pff

| Katty2013 a răspuns:

As putea sa scriu foarte mult, mi-am creeat un ideal, deci:
-Blond:3
-Ochii albastri:3
-Cu vreo zece cm mai nant ca mine:3
-Nu conteaza greutatea, important sa nu fie obez:3
-Sa iubeasca sportul:3
-Sa-i placa copii mici:3
-Sa stie sa cinte la vri-un instrument muzical:3
-Sa nu vorbeasca cuvinte necenzurate:3
-Sa fie grijuliu:3
-Sa fie rabdator:3
-Sa ma iubeasca asa cum sunt:3
-Sa nu fie nici prea indraznet nici prea timid sa fie mediu:3
-Sa fie destept:3
E.T.Claughing))))))

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru remus1007):

"Asa ceva nu exista." pai tu te pui in mintea ei?

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru remus1007):

Pai "realitatea" e ca nu are mai mult de 12 ani. serios acum la varsta ei nu era la fel, as vrea una blonda cu ochi albastri, inalta, slaba, model, etc etc si acum poate ai ca iubita o bruneta cu ochi caprui. ce vreau sa zic ca trecem peste prostiile alea cu " vrem asa vrem asa " si alegem pe cineva cu care ne intelegem bine.

Răspuns utilizator avertizat