| anonim_4396 a întrebat:

Buna fetelor! am parul saten deschis si tuns scurt. As vrea sa ma vopsesc roscata. Dar nu vreau un roscat din ala strident ca semaforul laughing un roscat mai inschis oleaca tongue n-as vrea s-o dau in bara. M-as duce la salon sa mi-l faca una care se pricepe ca ultima data mi-am ars parul cu vopsitul acasa. Ce marca sa aleg si ce nuanta ca sa-mi prinda parul? dau fundita!winking

Răspuns Câştigător
| th4inspiration a răspuns:

Iti recomand Garnier Color Naturals, e foarte buna si nu cred ca iti va degrada foarte tare firul de par, iti recoman sa iei o culoare care crezi ca te prinde bine, si iti mai amintesc ca de roscatul din par nu scapi foarte repede, in caz de nu-ti va placea cum iti iese, iti recomand un auberinge, sau un saten-roscat daca vrei ceva deschis, daca nu cauta ceva cu nuante spre castaniu, caramiziu; sper ca ti-am fost de folos happy Succes.

5 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Incerca vopseau Wella, mama e hairstylist si ea mereu o foloseste. Am si eu cateva suvite facute cu ea si arata super.

| mona a răspuns:

Poti incerca de la londa sau syoss

| Bia379 a răspuns:

Syoss sau Garnier. Poti alege visina putreda. happy

| briinfinity a răspuns:

Ca si culoare iti recomand un castaniu sau ca al Arianei Grande. Iti recomand sa o faci la salon, dar pentru o varianta mai ieftina si mai comoda poti sa folosesti produsele syoss