| anonim_4396 a întrebat:

Buna.
Fetelor, ați încercat careva aparatul de epilat Philips Lumeea? Merită achiziția?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă ai banii (că nu-s puțini) ia-l, merită

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Tu l-ai achiziționat?

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă mă crezi bine, dacă nu iar e bine

| relian a răspuns:

Nu merita, nici un aparat de epilat nu-i mai bun ca lama.Dar na fiecare face ce crede, ori cum vrea.
Eu am avut cel mai scump si cel mai bun aparat de ras de asta electric, cred costa undeva la vreo 2-3 sute de dolari, Lam vandut dupa prima lucrare cuiva cu 120 laughing

Am vazut, vorbit cu femei care au avut tot felul de aparate, au spus ca tot la lama sau intors.
Am vazut ceva filmulete por-no si acolo tot lama foloseaua aia laughing bine pentru epilare vorbesc nu pentru altceva laughing
Eu vorbesc de aparate nu din RO.Pt epilat acum folosesc o masina de tuns happy mai bine spus trimer, de ala mai mict decat aparatul de tuns, cel cu care te finiseaza, am dat pe el 160 $, dar pot sa ma si barbieresc cu el asa de fin este si scoate zgomot f slab, Nu agata pielea, dar nici nu taie ca lama, deci ma epilez cu aparatul asta si ma barbieresc cu lama.