| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor aveti perciuni? Cum scapati de ei? Sunt inestetici?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

[ stiu, poate parea ciudata intrebarea]

| SmokeyEye a răspuns:

Daca ai par lung, e normal sa ai si perciuni. Cu ce te incurca?
Si daca ai par scurt ai perciuni, frumos"decupati". Cum sa nu ai?

| agnessme a răspuns:

Http://margocosmetics.ro/......toare.html margo cosmetics. daca accesezi siteul vei vedea si un catalog online pe care poti sa te uiti ce te intereseaza. pot sa te ajut sa alegi si comanzi prin adresa de email : theLady077@yahoo.com primesti prin posta colet si platesti ramburs, oriunde in tara. te pup