| Maria2058 a întrebat:

Buna fetelor. Care dintre voi mai are 1.65m si 60 kg? Cum va simtiti in pielea voastra?

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu am 1, 65-66 si 58 kg[c-am la fel cu tine]si sincer nu ma prea simt in largul meu

| Anda1197 a răspuns:

Pai eu am 1.61 si 46 de kg. sicer cateodata ma critic, dar cateodata...

| MineIsLikeABridge a răspuns:

Sall, sunt baiat, si sa stii ca ai uitat sa zici cati ani ai, dar daca ai un fund si niste sani, inaltimea nu mai este o problema, daca ai burta, atuncea e problema, si ma refer sa nu ai multa, nu deloc, eu zic ca arati bine, nici prea inalta nu e bine

| crissa20 a răspuns:

Acum cateva luni aveam exact ca tine si ma simteam destul de bine, chiar daca unii imi zicau ca sunt grasa, ca am burta...etc
dar acum am slabit, am in jur de 56 kg si ma simt ok, am dat burtica jos si am dimensiunile 95-65-92 si acum chiar pot spune ca sunt aproape perfecta( la dimensiuni ma refer) te pup si sper ca te-am ajutat:*

| KittyKa a răspuns:

Din punctul meu de vedere, nu conteaza care e inaltimea ta si greutatea, daca nu te simti bine in pielea ta. Sunt fete care au, spre exemplu, 1.65 si 45 de kg, si tot vor sa mai slabeasca, concluzie: Nu se simt bine asa, vor instantaneu sa-si schimbe corpul. Daca tu te simti bine in pielea ta, nimic nu mai conteaza. Daca nu, si vrei sa slabesti, atunci trebuie sa slabesti. Daca vrei sa slabesti, impune-ti tie ca vrei sa slabesti X kg in Y timp, fara sa iesi din regula asta. Nu vei mai lungi timpul, ori slabesti in timpul in care ti l-ai propus, ori nu mai slabesti. Cam asta e chestia cu dat-ul kg jos.
Simte-te bine cu tine, si nu asculta gura lumii, care e tare pacatoasa.
Bafta!winking

| Anonimulll69 a răspuns:

Esti nebuna! Ce intrebare e asta? Ce vrei sa afli? E o intrebare pusa aiurea!

| celiamaria a răspuns:

Eu ma simt ft bine in pielea mea pentru ca imi place asa cum sunt! deci daca cineva iti sp ce esti grasa sau cv de genu ignorai si inghidele gura spunandule ca tu te simti bine asa cum esti si ca iti place ft mult de tine asa!happy