| OanaG a întrebat:

Fetelor care sunt dimensiunile voastre cu aproximatie?happyVa simtiti bine in pielea voastra?

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

In jur de 1, 77 si cam 54 de kg.Ma simt bine in pielea mea cand in jurul meu sunt oameni mai inalti ca minedevil

| Klara a răspuns:

Ce sincer e hax0r rolling on the floor

Eu am 1. 68 si 53/54 kg ca m-am ingrasat ca o nesimtita straight face

| Frogie a răspuns:

Nu stiu cu exactitate, dar am 1, 74 si 58 de kg! Ma simt foarte bine in pielea mea, deigur!

| Victoria a răspuns:

88-59-89. Ma simt foarte bine, dar e loc de si mai bine laughing

| PuяpℓeMusic a răspuns:

Eu am 1. 68 si vreo 52 de kg...si nu-mi place:d

| LaMisto a răspuns:

1, 69si 57 de kg... posibil ca in curand sa am 77 dekg

| deea_1980 a răspuns:

1, 65 si 45 kg.As vrea sa am picioarele mai slabe, dar in rest imi place.

| hax0r a răspuns:

17cm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine.am 1. 51 43 de kg si ma simt ft ft bine...nu vad de ce nu mas simtithinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci toate sinteti de la slabute la bine proportionatehee hee

| antonia12 a răspuns:

Am 34 de kg si cam 1, 45 si ma simt bine in pietea mea, doar am 11 ani