| TeUrSsCsYtEiUbEsC a întrebat:

Va simtiti bine in pielea voastra? ce credety despre voi? ce defecte aveti?

Răspuns Câştigător
| deea98 a răspuns:

Eeh, oarecum. Nu sunt foarte multumita de corpul meu, dar incerc sa-l accept asa cum este. Si cat despre defecte, am multee!
Am pistrui. Nu am un ten perfect... Dar oricum, stii si tu: Nu sunt perfecta! Dar de ce m-as schimba daca prietenii ma plac asa cum sunt?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă ne acceptăm așa cum suntem, cu calități și defecte suntem încrezători în noi!
Pa, pa.

| princess a răspuns:

Pai eu de obicei da ma simt bine dar am si momentele mele cand ma simt aiurea si nu imi place nimic la mine, nici parul nici ochii, nici corpul etc.personal despre mine ce sa zic, cred ca sunt o persoana ca multe altele cu defecte si cu calitati. sunt. egoista, rea cand si cu cine nu trebuiebig grin orgolioasaa asta e cel mai mare defect. mi-e mila de persoanele care nu au casa si stau pe strazi daca intr-o zi as avea bani multi as ajuta pe cat mai multi oameni saraci ca imi e mila rau de ei.

| LoOvE a răspuns:

Buna.Ma bucur ca ai pus intrebarea asta.Pai:

-Nu ma cred deloc frumoasa. E parerea mea dar arltii nu stiu km ma cred.

-Am nasul mare

-Sunt f.inalta

-Sunt f.slaba(ceea ce ma face sa arat ca o rahitica)

-Am tenul inchis.Chiar nu-mi place.As vrea sa fiu alba.

Sunt mult mai multe. Dar daca mi-as pune o dorinta in legatura cu corpul meu, as vrea sa mi se indeplinseasca toate opusurile dorintelor de mai sus, sau macar cele mai importante.

| mmeee79 a răspuns:

Buna.
Defecte, are toata lumea! Mai mici, mai mari, dar toti avem. Unul nasul mai mare, altul dintii suciti, altul par slab si uns, altul gras, altul prea slab. Dar toti avem partile noastre frumoase! Unul ochii, unul buze, unul nas, unul par(cret, drept), picioare frumoase, corp...etc.

Daca ai sta sa numeri defectele, poate nu ai mai termina cu numarul lor. Dar daca ai sta sa-ti numeri calitatile, vei vedea ca o singura calitate face mai mult decat toate defectele!

Bafta multa!happy

| blablablasigatacamaplictisesc a răspuns:

Si da si nu.Am multe defecte, iar cel mai important este ca nu am incredere in mine.

| cssandreea a răspuns:

Bunaaa kiss!
Da., ma simt bine ii pielea meawinking
Cred ca sunt, o persoana amabila, putin mai "crazy"laughing)), Dragutza happy, sociabila big grin`., dar ii las. pe cei din jurul meu sa ma caracterizeze happy!
Cat despre defecte! ohoo am multehee hee)), dar orice om are defecte.
Unele dintre ele ar fi.: putin egoistabig grin, geloasa, si increzuta.straight face! big grin
dar tu? kiss?`.

| DarkMirror a răspuns:

Da, chiar ma simt bine in pielea mea.Imi place ceea ce fac si lucrurile la care ma pricep.Imi place sa fiu eu.Defecte am destule...sunt mai timid, dar imi place sa-mi exprim parerea; imi place sa-mi bat joc de altii, dar e multumitor sentimentul cand ii ajut; uneori injur, dar sunt mereu decis si foarte convingator cand vreau sa apar pe cineva; la multe chestii nu ma pricep, dar prind repede ideea; sunt incapatanat, nu prea imi place sa ascult de altii, dar eu mereu ajung in punctul catre care vroiau ceilalti sa ma indrume, dar eu o fac mereu prin alte cai; ma enervez repede, dar pot sa ma calmez foarte usor daca ma gandesc la cineva foarte drag mie.