| Emily990 a întrebat:

Voi ce schimbari faceti ca sa va simtiti mai bine in pielea voastra?:*

Răspuns Câştigător
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

In primul rand trebuie ingrijit corpul, pentru simti mereu acea senzatie de prospetime, relaxare.Totusi,cel mai important este sa ai si un psihic,, relaxat,,. Nu trebuie sa existe lucruri nefacute, care sa te supuna unui stress continuu, ori sa ai o stare conflictuala cu cineva.Manifestand o atitudine ingaduitoare fata de ceilalti,acceptand ca fiecare are dreptul la opinii proprii,incercand sa ajuti mereu, cu orice poti, ascultand cu rabdare problemele altora si oferind un sfat, o mana de ajutor, atunci vei incepe sa te simti bine in pielea ta.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

O mai aranjez pe ici pe colo sa nu faca riduri.

| ioanaioana a răspuns:

Buna.
Fac sport, mi-e de ajuns

| UndergroundFolklore a răspuns:

Fac o baie relaxanta de vreo 2 ore si apoi ma dau cu toate cremele si mastile pe care le am in casalaughing

| Erzaa a răspuns:

Dorm.

| Sweetlollypop212 a răspuns:

Sunt zile in care ma plictisesc de look-ul pe care il am, asa ca ma uit in oglinda si ma gandesc ''Ce as vrea sa schimb''
dupa ce am luat o hotarare am mai multi pasi de facut:
-programare la coafor
-sport
-o zi in care ma rasfat cu o baie lunga si masti de fata
SPER CA TE-AM AJUTATwinking

| VeveritZa1 a răspuns:

Eu ma aranjez, fac sport, imi fac unghiile si ma uit in oglinda.