| oOAndreea233Oo a întrebat:

Buna fetelor! Ce sampon folositi? Eu am parul cret. Mentionez ca de la un timp a inceput sa imi cada parul. Stiti un sampon bun pentru caderea parului? Am 13 ani.

3 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Vrei un sampon bun sa titi un sampon bun pentru caderea parului?
^ Stiti un sampon bun pentru caderea parului? ^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa incerci samponul pentru caderea parului de la AMC, il gasesti in Sensiblu, daca stai in Bucuresti il gasesti mai ieftin la Farmacia Tei

| litere123 a răspuns:

Caderea parului poate fi cauzata din cauza stresului, neingrijirea lui etc...

Un sampon bun, iti recomand Clear. Este unul destul de bun si nu numai pentru caderea parului ci si pentru mătreață.

Un sfat:ca sa nu iti mai cadz parul incearca sa iti tai din varfuri din 4 in 4 luni.