| ioana2200 a întrebat:

Buna fetelor, imi puteti da si mie niste sfaturi in legatura cu marirea sanilor?
Am 15 ani si sunt dezvoltata in unele parti ale corpului dar sanii ii am foarte mici fata de prietenele mele. Ce metode de marire stiti? (in afara de chirurgia plastica pentru ca sunt minora)

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Numai mama natură te poate ajuta.
Pa, pa.

| IMC90 a răspuns:

Dimensiunile sanilor sunt scrise in codul genetic si nu pot fi modificate. Mananca sanatos si evita terapiile care iti pot da hormonii peste cap.

| 6111992 a răspuns:

Buna exista o tinctura(tinctura de marar).Eu am niste prietene care o iau si a dat rezultate dar in timp o gasesti la plafar si costa in jur de opt lei este naturala si se administreaza in felul urmator(o lingurita in 100 ml de apa, de trei ori pe zi, cu 15 minute inainte de masa) sper ca te-am ajutat.

| FunnyMoment a răspuns:

Nu ti-as recomanda tinctura de marar.Iti mareste sanii numai cat iei tratementul continuu, cand incetezi sa mai iei se "dezumfla" la loc, deci nu e pe termen lunghee hee. Incearca sa faci flotari cu palmele foarte departate.Asta intarese musculatura sanilorbig grin.Stropeste-ti sanii dimineata cu apa recebig grin.
Am incercat si eu si functioneaza.

| elenat a răspuns:

Eu stiu ca varza te ajuta la marirea sanilor si chiar lucreaza imi place mult varza si de cind ma stiu imi placea, am sanii destul de mari am 15 ani si marimea hmm 3.25

| ioana2200 explică (pentru elenat):

Sa mananc varza? cruda... sau cum?

| elenat a răspuns (pentru ioana2200):

Da, dar depinde deja de la un individ la altul nu stiu daca e adevarat dar huh... am auzit ca asa e dar daca nu iti place nu e nevoie