| anonim_4396 a întrebat:

Am 16 ani si am sanii mici. O sa mai creasca? Pana la ce varsta cresc? Exista si alte metode de marire a sanilor in afara silicoanelor?

5 răspunsuri:
| catalin188 a răspuns:

Da pompele pentru marit sani

| pap3rclip a răspuns:

Hei, de obicei mai cresc pana cresti si tu, cam pan ap e la 18 ani. Si nu nu mai exista o alta metodahappy. Dar acum sa fim seriosi. Iti maresti sanii pentru ce? Pentru baieti. Nu merita. Daca acei baieti chiar te plac, o sa fie cu tine chiar daca ai sani mici. Femeile cu sani mici sunt frumoase. Iar daca iti spui sani ca sa fii printre fetele cu sanii mari, scuza-ma chiar esti... Nu are logica. Poti fi diferita le poti arata ca indiferent ca ai sani mici, tu esti mult mai interesanta ca ele, mult mai optimista, mai vivace, mai dornica de viata. LA dracu, asta e tot ce conteaza happy mersi.:*

| diferittotal_7081 a răspuns:

O sazic direct...
Dintre toate problemele de pe lumea aceasta pe tine tocmai asta te deranjeaza?
'I don`t want to live on this planet anymore!"

| del3a a răspuns:

Buna!
Pana la 18 ani mai sunt 2 ani sanii tai se vor mai dezvolta pana atunci.

| iulyutz a răspuns:

O fata se dezvolta pana la 21 de ani.deci mai poti spera big grin iar metode "babesti" nu o sa gasesti care sa functioneze. Daca ar fi asa, iti dai seama ca toate fetele le-ar folosii si s-ar sti de ele!