| 1234bianca a întrebat:

Fetelor ma puteti ajuta? Oare de ce nu imi cresc sprancenele in unele locuri, tocmai unde trebuie pentru a-mi da o alta formasadspecific ca ma dau si cu ulei de ricin de vreo 3 saptamani si tocmai unde trebuie nu-mi cresc...nu stiu ce sa mai fac?

Răspuns Câştigător
| curiozitatea a răspuns:

Ia o pauza de la uleiul de ricin
Si incearca peste 2 sapatamani. O sa mearga
Si ai grija ca daca te pensezi mult peste cativa ani chiar no sa creascabig grin
Funda?

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Buna.
Tu nu stii ca firul de par smult de multe ori intarzie sa mai creasca?
Zona pensata nu mai are atat de multe fire, ele cresc haotic!
Pa, pa.

| nosferatu a răspuns:

Ma mai iubesti?