| Inela a întrebat:

Buna fetelor! Mi-ati putea recomanda ceva masti naturiste PENTRU NOAPTE? Si linkurile sunt binevoite! :*

2 răspunsuri:
| tzus a răspuns:

Depinde de tenul pe care il ai, pentru masti e bine sa faci 2-3 ori pe saptamana. poti in schimbi sa pui castraveti pe ochi sau apa de trandafir pentru pernutele sub ochi. (sunt cosmeticiana in caz de ceva poti sa-mi trimiti mesaj)

| silvius162003 a răspuns:

Buna,

Eu si prietena mea folosim gama beautycycle, binenteles fiecare pentru tenul lui, efectul este extraordinar!
http://www.amway.ro/......egeneranta
Pentru mai multe detalii email: silviu_office@yahoo.com