| bubiko_8310 a întrebat:

Buna fetelor! spuneti si mie ce culoare e la moda vara 2010?

Răspuns Câştigător
| Mitzuu a răspuns:

Hey.salut!happypai din cate am auzit mama mea stie ff bine si vara asta se poarta griulhappy. sper ca ti-am fost de ajutor deoarece stiu ff bine chestiile asteahappy. te tzoookkiss

6 răspunsuri:
| georgyana98georgy a răspuns:

Eu stiam ca kaki
papa

| sy46 a răspuns:

Albastru, turcoaz

| lollopop a răspuns:

Anul asta de poarta culorile deschise, vii...
Turcoaz, roz deschis, violet, galben.

| Barbie_9708 a răspuns:

Noua culoare neutra. Este cam multa stralucire in culorile orizontului verii care se apropie comparativ cu cele trecute. Culorile pastelate revin in trend pentru moda 2010, iar cel mai folosit este liliacul. Asorteaza-l cu bleumarin, maro si culoarea maslinei si foloseste accesorii potrivite. Foloseste culorile alb si crem de indata ce vremea se incalzeste. Nu conteaza ce faci, poarta o nuanta neutra!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Violet

| LollypopGirl a răspuns:

Turcoaz, alb, roz bonbon, rosu, mov, gri, verde