| LordCristobal a întrebat:

Salutare comunitate!
De curand am aflat de pe YouToube ca un francez a inventat o pastila care iti face ca parturile sa miroasa a parfum de trandafiri.
Am doua intrebari pentru voi:
Credeti ca aceasta inventie este adevarata sau e doar o pacaleala?
Si daca cineva scapa o basina zgomotoasa pe langa voi si dupa aceea o sa miroasa a parfum de trandafir ce reactie o sa aveti?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Daca ai fi fost atent la scoala despre sistemul digestiv, ti-ai fi dat seama ca ce ai aflat tu pe net, este o mare porcarie.
Orice ai manca, mirosul este mai mult sau mai putin urat.
Daca iti faci asemenea probleme, se pare ca inclini sa crezi ce a inventat ăla.

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fake.