| sabinuzza16 a întrebat:

fetelor! Va rog sa ma ajutati cu un sfat. Saptamana urmatoare am interviu de angajare la H&M si sunt foarte nehotarata la ce ar trebui sa port. Stiu ca ei merg pe ideea ca tinuta sa fie cat mai creativa, si nu un simplu costum sumbru.
Dar totusi.

Răspuns Câştigător
| Andre00 a răspuns:

Heeii happy..Pai,in orice caz, tinuta trebuie sa fie decenta, ca doar nu o sa te duci cu fusta mini si decolteuhappy...Eu iti recomand niste blugi, si o bluza cu un anumit model..Adica,serios,trebuie sa fii lejera si relaxatahappy...Succes!

2 răspunsuri:
| sabinuzza16 explică:

Multumesc!