| Cuuukii a întrebat:

Buna:).
Hei.sunt boboaca la liceul Kretzulesku;)).
Si ma incanta ideea Balului, Balul Bobocilor.
Ce rochii(rochite, combinatii vestimentare) mi-ati recomanda la varsta mea;)). Si cuafuri. Ca sa va orientati parerile am sa pun o poza : http://www.upload.ro/show.php?img=3030/2710/122039DSC000 22.jpg
Ms anticipat!

Răspuns Câştigător
| FeFy` a răspuns:

Am auzit ca Şcoala Superioară Comercială „Nicolae Kretzulescu", celebră pentru severitate, a fost desemnată azi-noapte, la Gala Balurilor 2010, cea mai populară din Capitală.
„Kretzulescu", cel mai popular liceu

mai multe pe http://www.adevarul.ro/......73577.html

4 răspunsuri:
| nodeerskulls a răspuns:

Buna boboaca, bine ai venit in Nea Nicu laughing

La bal se vine cum vrea fiecare - unii vin in blugi, altii in in rochii si costum. Acum depinde de cata importanta acorzi evenimentului. Nu te imbraca prea la patru ace totusi.
Si ai destul timp sa te decizi pana la bal - e d-abia in decembrie, in saptamana zilelor lieceuluiwinking