| Alexyne a întrebat:

Buna, ieri mi-a facut pierce in nas, a fost la un salon deci a fost totul curat, dupa ce mi-a trecut anestezia cand misc nasul simt o mica durere dar doar cand il misc, e normal? Il clatesc cu apa oxigenata de 3 ori pe zi dar crustele care se fac in jurul lui cum as putea sa le curat?

P.S. Tipul a lucrat cu manusi de unica folosinta

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| ad28forte a răspuns:

Bună! Da, este normal sa te doara putin, orice rana mai mică sau mai mare, după ce trece efectul anesteziei doare. In legătura cu acele cruste, nu știu ce sa spun, probabil ca vor cădea singure între timp, zic și eu, nu am trecut niciodată prin asta. Oricum, bafta și sper sa-ti treaca durerea in scurt timp!