| sweetys a întrebat:

Buna! Imi piteti recomanda un parfum barbatesc? Ca punct de plecare am un dior (sauvage). Cava ce sa semene. Nu ma pricep la parfumuri

3 răspunsuri:
| LordCristobal a răspuns:

Eu it recomand cu mare drag parfumul Joop Homme, il folosesc de multi ani si sunt foarte multumit de el.Si colegele de la mine de la liceu l-au simtit si stateau numai pe langa sa imi miroase parfumul, practic le-am dat pe spate.

| blackann a răspuns:

Nu se compara nimic cu Sauvage.
Degeaba ti se recomanda, trebuie sa mirosi inainte, nu? Sa verifici daca e pe gustul tau.
Deci mergi la Sephora/Douglas si alege-ti un parfum.

| antimasonerie a răspuns:

Versace Dylan Blue