| Antonia90 a întrebat:

happy
Imi pot indrepta parul si fara placa?
Daca da, cum?
Multumesc happy!
O zi buna!

Răspuns Câştigător
| Deeea_8899 a răspuns:

Cel mai bine... dupa ce te speli pe cap pui prospu in cap si cu fieru de calcat merge perfect fara sa il arzi; x incearca sigur va merge kiss

1 răspuns:
| ---koko--- a răspuns:

Salut. Dupa ce iti faci baie stergi parul foarte bine cu prosopul si incerci sa il piepteni dupa aceea iei uscatorul de par si te usuci de sus in jos pana cand e gata, cel mai bine ar fi daca ai avea putina ceara sa dai dupa aia pe par ca sa stea mai mult timp drept.La mine functioaneaza, incearca si tu.