| TanyaTanny a întrebat:

Imi puteti da niste sfaturi? Vreau sa scap de celulita si nu stiu cum.Nu am acces la sala caci cea mai apropiata e la 2 localitati distanta.

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Asa, inteleg... dar la alergat n-ai acces? big grin Sau crezi ca numai la sala se poate arde sunculita big grin

| Tinna666 a răspuns:

Multa apa, renunta pe cat posibil la sare si mergi la alergat

| ghiCIne a răspuns:

Draga Tanya,
nu ai nevoie de sala pentru a face miscare.
Pe net gasesti o multime de exercitii si sfaturi.
Mananca sanatos, nu uita de legume si fructe, bea multe lichide si fa sport.
Poti incepe cu o jumatate de ora pe zi, dupa care prelungesti timpul.
Uite niste exercitii care te pot ajuta:
https://www.youtube.com/user/passion4profession/playlists
E suficient sa faci sport cu greutatea corpului tau.

| DavidTheTrueMMAFighter a răspuns:

Poti folosi anumite pastile.Cauta pe net