| MileyS a întrebat:

Imi puteti recomanda cateva dintre cele mai bune placi de par, dar care si onduleaza? Multumesc. Dau funda...

5 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Cea mai buna placa de par nu exista pentru ca fiecare va recomanda prin prisma sa deci este foarte relativa chestia cu "cea mai buna". Eu am Remington S8670, are mai multe capete de indreptat si de ondulat plus agrafe si o gentuta de catifea. Sunt f multumita de ea.

| Abcd_3874 a răspuns:

Http://www.remington-style.ro/coafat/aparate_indreptat_parul/ aici le gasesti pe cele mai bune + pretul. am si eu tot de la Remington si e super buna si o onduleaza la fel de bine

| andreylarentiu a răspuns:

Fieru de calcat no 1winking te rezolva imediat

| fflorentyna a răspuns:

Eu am placa de par bellissima de la IMETEC si e foarte buna...si costa doar 89 de euro. ti-o recomand.