| halo a întrebat:

Buna in dorinta de a-mi face o schimbare m-am decis sa ma vopsesc desi am 18 anibig grin imi doresc foarte mult sa ma fac bruneta si m-am gandit ca imi stric parul darr daca nu acum atunci cand? happy am parul destul de lung si des si m-am gandit sa ma vopsesc la un salon dar vreau eu sa imi cumpar vopseaua separat si nu stiu ce vopsea sa imi iau sa nu imi cada parul foarte mult si sa nu il stric prea tare...ce ma sfatuiti sa folosesc?big grin (schimbarea asta vreau sa o fac de sarbatoribig grinDDDD) dau fundita!happy am uitat sa specific sunt satena nu va necesita decolorare...big grin

6 răspunsuri:
| tyna90 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te vopsesti la salon, sau cumpara vopsea profesionala http://profihairshop.ro/......irtuemart/

| bya14 a răspuns:

Http://www.avon-shop.ro/......33_68.html sper ca te'am ajutat ☻

| halo explică (pentru bya14):

Nujt ce sa spun de vopseaua de la avon. ai folosit-o vreodata este bunabig grin?

| bya14 a răspuns (pentru halo):

Da am folosit'o cul roscatabatting eyelashes este genialaa