| Zarzarica171999 a întrebat:

Bună.
Întrebare pentru fete : Ce fond de ten acoperă cel mai bine coșurile sau alte imperecțiuni? happy
Dau fundiță :*
Mulțumesc :*

7 răspunsuri:
| Adi88 a răspuns:

Tre sa profiti de sezon si sa bagi capul in zapada. Dupa ce il scoti n-o sa mai ai cosuri

| portocala69 a răspuns:

Dermacol, fondul asta de ten acopera si tatuajele, cauta pe YouTube Dermacol si o sa vezi

| Sunciel a răspuns:

Incearca catrice hd liquid coverage, are o acoperire medie si are un pret foarte bun (in jur de 30 de lei).

| Ioana_Loredana_1996 a răspuns:

Dermacol il gasesti pe Aoro (mai nou Notino) in jur de 40-46 lei

| Ghervasuc_Claudiu_1993 a răspuns:

Mai rău va faceți cu toate rahaturile!
Sunteți frumoase așa cum sunteți voi fără tot felul de creme și unghii etc

| ToxicTX11 a răspuns:

Ok deci nu sunt fata dat dacă vei pune machiaj peste coșuri și imperfecțiuni vei agrava situația îți sugerez sa faci anumite tratamente pentru acestea

| Radu_Andreea_2001_paDg a răspuns:

Poti sa iti iei de la DM ...eu am unul de la avon cu acoperie medie spre mare si chiar sunt multumita de el...are spf 15 deci e destul de bun si nici scump vreo 26