| maddy0212 a întrebat:

Vreau sa imi comand de la Avon gelul de curatare pentru cosuri Crearskin si as dori sa-mi spuneti, in caz de l-ati folosit, daca are efecte vizibile, daca chiar functioneaza.

Merci beaucoup!

3 răspunsuri:
| maddy0212 explică:

@anonim, multumesc pentru sfat, insa am incercat zynerit pentru o perioada destul de lunga de timp si nu isi mai face efectul.

| ÈριcĿ a răspuns:

Din propria experienta iti spun ca e varza.mie mai mult mi-au aparut cosuri, folosesc acum emulsie nutritiva cu extract de castraveti si chiar da rezultate.Si nu ii fac reclama big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am folosit multe produse Clearskin dar nici unu nu m. a satisfacut... pentru cosuri cel mai bun este zynerit chiar daca costa mai mult e foarte bun il poti gasi in orice farmaciewinking