| anonim_4396 a întrebat:

Buna
Intrebarea nu este pentru mine
Deci o prietena care nu are cont m`a rugat sa va intreb daca. in fiecare seara si dimineata face abdomene 10-15 si dupa un timp va creste nr de abdomene in cat timp vor aparea. patratele sau cv de genu laughing ( nu ca la baieti, doar asa putin forma)
Funda (daca nu sunt bune abdomenele ce ar trebui sa faca )
ps. fara sala

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! 10 -15 abdomene sunt pentru inceput, apoi trebuie sa incerce cat mai multe, depinde de organismul ei cat de bine asimileaza efortul, dar cu siguranta se vor vedea rezultatele dupa 2-3 luni... abdomene cat de multe.

| InStYle a răspuns:

Eu in fiecare seara daca ma crezi fac cate 100 de abdomene in timp ce ma uit la un serial. Cateodata te mai plictisesti dar daca vrei sa ai abdomene trebuie sa faci.Prima data am facut 30 dupa aia 40 si tot asa pana la 100 si mereu 100 fac