| Fifylici a întrebat:

Pentru cei care sunteti din Maramures:Cum e vremea acolo? Am auzit ca e cod galben si ca ploua. Miercuri dimineata facem o excursie cu scoala in Maramures pentru cateva zile si vreau sa stiu cum sa ma imbrac ce fel de haine sa imi iau la mine mai grosute sau subtiri?

Răspuns Câştigător
| Goblinoid a răspuns:

Eu nu sunt din maramures dar am rude la Dragomiresti si din cate am inteles in weekend a plouat si a fost destul de frig, m-am uitat la meteo si vremea pare sa fie din ce in ce mai buna, maine vor fi intre 14 si 20 grade, cred ca totus ar trebui sa iti iei vreo doua pulovere la tine, o geaca de ploaie si poate chiar un fular si caciula.
PS: Oricum ar fi vremea, have fun in excursie!

4 răspunsuri:
| KisaTheCute a răspuns:

NU plouaaa :X
sunt din baia mare si e cald acii laughing
ff cald
dar de siguranta ia-ti cu tine si o pereche de pantaloni lungi si o bluza de trening :*
sa te distrezi la noi in maramures. si cred ca mergeti si la sapatnta laughing

| candydream a răspuns:

Eu sunt din Maramures si azi a fost vreme cu soare dar nu stiu maine cum va fi pentru ca sunt multi nori pe cer.Ca sa fii mai sigura verifica prognoza meteo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ploua maine dragutzo

| eu..sh doar eu a răspuns:

Si eu sunt din maramureshappy
am vazut si eu la televizor ca au sps cod galben cicaoh go on
dar azi nu a plouat deloc si a fost si soare.hee hee
dar mna.maramureshul e destul de mare. poate cine stie. a plouat in alte parti din mmbig grin
distractie placuta in excursiebig grin