| anonim_4396 a întrebat:

Bună, membri TPU! Văd că vă place mai mult să râdeţi decât să răspundeţi şi dacă tot sunteţi aşa de "glumeţi", am hotărât să vă pun o întrebare stupidă de fel dar care necesita "minte" şi să ştii să ghiceşti. Întrebarea e aceasta:
- Ce culoare credeţi că am la păr? Blond, şatenş, brunet?laughing

Răspuns Câştigător
| adorciocolata a răspuns:

Saten deschis happy

12 răspunsuri:
| adorciocolata a răspuns:

Mersi pentru funda happy

| Blondda a răspuns:

Iti plac glumele tale, nu?

| AngelCrystals a răspuns:

Cacaniu in dungi, esti varza daca pui intrebari de genu asta.

| hideaway a răspuns:

Nu este! Are alta culoare. :p

| hideaway a răspuns:

Nu este dupa numele meu culoarea parului meu, dar acolo am gresit e SATEN omul mai are voie sa si greseasca.Deja am dat raspunsul castigator. O si pentru cele doua fete Blondda si AngelCrystals, nici nu ma intereseaza, eu nu sunt glumeata, dar am vazut ca la unele intrebari radeti fara sens. Asa ca trebuia sa fac si eu ceva. Daca va suparati din atat lucru. Oricum uh esti mai varza ca mine. In fine daca nu iti place aceasta categorie du`te frate la ce stiu eu ca sunt mai multe categorii.

| hideaway a răspuns:

Nu ai pentru ce! happy

| alexmircescu13 a răspuns:

Păăăi... la ce întrebări pui, daca nu esti blondă ar trebui sa te vopseşti! Câtă minte îţi trebuie pentru a ghici o culoare, fie ea şi "Şatenş"?

| FireLollipop사람에게 a răspuns:

Bubulina, esti cam blonda...

| akta a răspuns:

Blond 100%.

| Acasel a răspuns:

Blond

| Acasel a răspuns:

Brunet

| IoNuTzz21 a răspuns:

Brunetwinking