| LULUTZAwhitYOU a întrebat:

Va rog sa nu va radeti de intrebarea aste va rog din tot sufletul pentru ca e o intrebare destul de stupida. Voi credeti in Mos Craciun? Va rooooooOOOOOooooOOOOOOOooooOooooOOOOOOooooOOOOOog sa nu va radeti.

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Eu cred in spiritul craciunului.

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Eu am zambit doar. Iar ma trece Mosul pe lista copiilor neascultatoriblushing

| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.Nu e o intrebare amuzanta.
Nu am ras.
Da, a existat mos craciun.
De acord cu VIPERwinking

| Emena a răspuns:

Nu, nu cred in mos craciun. dar imi place craciunul pentru ca primesc multe cadouri love struck

| DjDariuS a răspuns:

Nu happy pentru ca nu exista. Dar cred in spiritul craciunului.

| VIPER a răspuns:

Pai Mos Craciun cel real a existat pe vremea lui Mesia cand s-a nascut Isus in casa lui Craciun.de acolo vine numele de mos craciu.credema curand vei afla ca a existat aacum parintii fac pe Mosii. funda? nu m-am ras