| popescucarmen43 a întrebat:

am si eu o nelamurire,am cumparat de la Flanco o placa de par rowenta care din pacate nu face si bucle, si nu mi am dat seama de asta.Am luat o in fuga.si ma intrebam:se poate returna? sau schimb ceva, sa mi iau de bucle si par drept?

6 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Poti sa o duci sa o returnezi, ai 14 zile la dispozitie conform legii.

| CM7YRE a răspuns:

Daca ai factura sau bon o poti returna.

| anamariarot a răspuns:

Returneaz-o liniștită.

| PepsiGirl a răspuns:

Da poti sa o returnezi! Dar sa știi ca poți face bucle și cu placa originala de întins parul eu am ondulator și placa și îmi fac buclele cu placa! Dacă vrei poți intra pe YouTube și scrii bucle cu placa și acolo îți arată cum poți sa le faci.

| popescucarmen43 explică (pentru PepsiGirl):

Faza e ca placa de sus are o denivelare, si de aia nu merge.e rowenta ceramic straight 230

| PepsiGirl a răspuns (pentru popescucarmen43):

Este o placa buna! Dar poți sa o returnezi și din bani îți iei o placa și ondulator 2 in 1