| Nas a întrebat:

Mi-am cumparat astazi o pereche de pantofi cu toc care imi sunt putin mari. Port numarul 35... cel mai mic numar. Am pus o chestie din gel pe talpa dar nu este mare diferenta. Ce pot sa fac?

5 răspunsuri:
| BubuLina999 a răspuns:

Pai poate ai putea schimba pantofii sau poate cine stie mai asteapta sa cresti. altceva nu stiu ce poti facehappy

| ellai a răspuns:

Buna. daca pantofii sunt cu botul inchis poti pune vata la varf.asa nu o sa observe nimeni nici vata nici faptul ca pantofii iti sunt putin mariwinking

| szmotovio a răspuns:

Baga hartie igienica in varf

| Nas explică:

@Bubulina. Am 16 ani...nu cred ca mai cresc laughing am piciorul mic...imi gasesc greu de incaltat si pantofii nu am cum sa ii schimb pentru ca este cel mai mic numar.

| marmota_8713 a răspuns:

Ia-ti pantofi pentru copii