| ladyinred2 a întrebat:

mi.am cumparat azi decolorant(praf) de par ideea e ca nu m.am uitat pe plic, acolo unde scria ca trebuie sa iau o anumita emulsie oxigenata dar mie imi trebuie aceasta decolorare pana maine si nu am de unde sa o iau la ora asta. intrebarea mea este :nu pot sa combin praful cu alceva? gen apa oxigenata?,

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

NU face experimente acasa, e foarte periculos, vrei sa ramai cheala? Daca este asa urgent, nu gasesti niciun magazin deschis, non-stop ceva? locuiesti intr-un oras mare?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti!
Fara emulsie oxigenata, nu ai cum sa te decolorezi!