| OanaSall a întrebat:

mi-am cumparat pana acum de 2 ori ceai de slabit de la naturavit. prima oara a mers asa cum trebuia, adica am slabit mult, dar acum ( a doua oara) vad ca nu mai are efect. de ce? ce s-a intamplat? mentionez ca am facut intre prima si a doua cutie o pauza de aproape o luna

Răspuns Câştigător
| Eroareee a răspuns:

A si sti cum is cu ele? mia spun cineva ca o colega sau prietena de a ei sa obisnuit sa le ia. si asa sa obisnuit organismul ei caci nu mai poaate sa faca diere fara ceaiuri sau um

3 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

Pentru ca iei fel si fel de prostii in loc sa mananci sanatos fara grasimi si prajeli si la ore bine stabilite.de-aia.

nu mai lua prostii dalea.nu sunt bunee.

probabil te-ai ingrasat pentru ca ai vazut ca ai slabit si ai zis.hai sa mananc, ca na doar am slabit. insa nu e asa. trebuie sa te si mentiihappy

bafta si nu mai lua prostii de-aleahappy
incearca nestle fitness de fiecare data cand ti se face pofta de ceva dulce sau ti-e putin foamehappy eu asa fac. am slabit 10 kg cu o dieta impusa de mine si nestle fitness
happy

| Wildie a răspuns:

Cine stie, pote o fi expirat. Mai bine verifica

| Sultana_4823 a răspuns:

Nu sunt bune, iti distrugi organismul cu ele.