| Anitaaaa a întrebat:

Cine si.a facut tatuaj pe clavicula? ...sa.mi zica cat de tare doare.dau FUNDA! :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am unul pe spate, sus lângă gat si unul in apropierea claviculei, Putin mai jos, dar sensibilitatea pielii este aceeasi. Si nu cred ca doare asa de tare.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...cam doare, dar este Putin suportabila durerea. Depinde si cat de mare e tatuajul.

| Anitaaaa explică (pentru anonim_4396):

E micut si finut smug pe clavicula scriu free si o pasare mica langa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anitaaaa):

O sa simti durerea, dar nu o sa fie chiar asa de rău. Bine...asa am simtit eu, acum nu stiu daca asa va fi se la tine. Dar sunt sigur ca nu te va durea îngrozitor.

| Anitaaaa explică (pentru anonim_4396):

Dar tu unde ai tatuaj? ..eu mai am pe mana si picior.dar pe clavicula e mai sensibil din cate stiu

| Anitaaaa explică (pentru anonim_4396):

Multumesc! :*

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anitaaaa):

Am unul pe spate, sus lângă gat si unul in apropierea claviculei, Putin mai jos, dar sensibilitatea pielii este aceeasi. Si nu cred ca doare asa de tare.