| Andwta a întrebat:

Mi-am luat ceara de epilat, Super depilet. Si dupa ce o aplic nu stiu cu ce sa o indepartez?! Help, dau funda

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Ori cu mana, tragi tare de ceara ( invers cresterii parului, adica daca o aplici pe picioare, aplici ceara de sus in jos, si tragi de jos in sus) dupa ce s-a racit un pic, sau cu banda speciala pentru ceara, aplici ceara si apoi banda si tragi ( la fel, invers cresterii parului).

| Andwta explică (pentru LaLaura):

Nu poti sa o iei cu mana si nu am bande sad alt ceva?

| LaLaura a răspuns (pentru Andwta):

Ar trebui sa mearga sa o iei cu mana, dar asta cat este caldura aproape rece, ca odata ce se intareste, cam acolo ramane, doar sa te speli cu sapun si spirt sa se duca, sau sa tragi mai tare de ea ( se pune un strat mai gros de ceara).

| Andwta explică (pentru LaLaura):

Voi incerca cu mai multe straturi

| LaLaura a răspuns (pentru Andwta):

Sper sa mearga. Succes.

6 răspunsuri:
| BiancaFGM a răspuns:

Servetele umede :3

| Andwta explică (pentru BiancaFGM):

Merg laughing poate raman cu servetul lipit laughing